chemia-warsztatowa
Dwufazowa aktywna piana do mycia ciężkich zabrudzeń2021-06-29T09:55:57+02:00

Dwufazowa aktywna piana do mycia ciężkich zabrudzeń

Silnie skoncentrowany dwufazowy preparat do mechanicznego mycia zanieczyszczeń drogowych, samochodów transportu ciężkiego, kontenerów , plandek, korpusów maszyn a także posadzek. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia tłuszczowo-olejowe oraz smary w odpowiednio zrobionym roztworze. Łatwo miesza się z wodą.

Preparat pianotwórczy nakładać na myte powierzchnie przy użyciu urządzenia ciśnieniowego lub pianotwórczego.
Zmyć powierzchnię czystą wodą najlepiej pod wysokim ciśnieniem. Przed użyciem preparat dokładnie wymieszać. Rozcieńczyć preparat z wodą według proporcji a następnie wymieszać. Do urządzenia ciśnieniowego zaleca się wstępne rozcieńczenie produktu 1:2-3. Przygotowanym roztworem pokryć czyszczone powierzchnie zaczynając od dołu. Odczekać ok. 30 sekund a następnie zmyć obficie wysokim ciśnieniem. Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na mytej powierzchni.
UWAGA! Nie stosować piany na ostrym słońcu. W okresie wiosenno–letnim zaleca się stosowanie preparatu na powierzchnie schłodzone lub w miejscu zacienionym! Unikać długotrwałego kontaktu produktu z częściami aluminiowymi i innymi stopami metali lekkich.

Pojemność Zgrzewka [szt] Warstwa [szt] Paleta [szt]
5 kg 1 36 108
20 kg 1 12 24

Dwufazowa aktywna piana do mycia ciężkich zabrudzeń

5 kg