Profi Plus Polimer
Środek do nabłyszczania podłóg

Środek na bazie polimerów do nabłyszczania podłóg. Szczególnie zalecany do gumolitów, linoleum, płytek PCV i lastrika. Naniesiona powłoka odporna jest na środki dezynfekujące, posiada właściwości antypoślizgowe.

Przed nałożeniem pierwszej warstwy preparatu, należy starannie usunąć stare, zniszczone powłoki za pomocą preparatu zmywającego polimer Profi Plus Striper. Podłogę należy dokładnie przemyć wodą w celu neutralizacji. Po wyschnięciu, nałożyć pierwszą warstwę polimeru za pomocą czystego mopa. Kolejną warstwę można nałożyć po wyschnięciu i odparowaniu poprzedniej w odstępie czasu ok 1.5 godziny. W zależności od stopnia wchłaniania podłoża oraz intensywności jego użytkowania (np. ciągi komunikacyjne) zaleca się nałożenie 2 lub 3 warstwy polimeru. Wydajność preparatu wynosi 5-6 l na 100m2 powierzchni, przy nałożeniu 3 równomiernych warstw produktu.

Preparat może być stosowany także do nakładania kolejnych warstw na istniejące już powłoki ochronne będące jeszcze w dobrym stanie. Do codziennego mycia posadzki zabezpieczonej

Pojemność Zgrzewka [szt] Warstwa [szt] Paleta [szt]
5 kg 1 36 108

5 kg